Zwieńczenie budowy węzła przesiadkowego przy stacji kolejowej w Bochni
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Bochnia, która odbyła się w czwartek, Rafał Nosek – naczelnik wydziału inwestycji, rewitalizacji miasta i funduszy zewnętrznych w magistracie bocheńskim, poinformował o formalnym zakończeniu budowy węzła przesiadkowego usytuowanego przy dworcu kolejowym na terenie Bochni.
Z informacji podanych przez nas dzień wcześniej, wynikało, że na mocy wtorkowej sesji komisji rewizyjnej, inwestycja była traktowana jako ciągle trwająca i nieukończona formalnie. Wynikało to z faktu, że urzędnicy nie dysponowali jeszcze pełną dokumentacją dotyczącą projektu. Bez tych dokumentów nie mogli oni oficjalnie ogłosić zakończenie zadania.

Remonty nawierzchni na ul. Żeromskiego i Ptaśnika rozpoczną się w poniedziałek
Zamknięcie drogi powiatowej Słomka – Gawłów z powodu remontu
Hard Crack Fest 2026: Muzyczne święto w Grobli już 20 czerwca!
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Chodenice zainauguruje swoją służbę w piątek
Jak skutecznie i bezpiecznie pożegnać zmarszczki mimiczne? Skuteczna redukcja zmarszczek botoksem – kiedy warto zacząć
UPAŁ NA HORYZONCIE – ostrzeżenie meteorologiczne na 20/21 czerwca 2026 r.
Krajowy Trening Pierwszej Pomocy na Dniach Bochni
Edukacja w Bochni: Kluczowy priorytet dla samorządu
Zamknięcie drogi w Gierczycach na czas wycinki drzew
Bochnia i Dillingen: Nowa międzynarodowa współpraca edukacyjna
Rozpoczyna się przebudowa dróg w Nowym Wiśniczu i Lipnicy Murowanej
Bezpieczne Wakacje 2026 – Uczymy się bezpieczeństwa latem